Na nartach

Narciarstwo skitourowe to jedna z przyjemniejszych form zimowego spędzania wolnego czasu. Na nartach możemy podchodzić i schodzić, przemierzając długie dystanse. Narty te są szerokie, dlatego nie ma potrzeby przygotowywania tras, a turysta jest bliżej natury. W ciągu całego roku średnio przez kilkanaście dni panują wystarczające warunki, kiedy można wybrać się w ten teren na nartach skitourowych. Na pewno warto.

Dla lubiących szusować na stokach polecamy działające w okolicy popularne stacje narciarskie Jurasówka w Siemiechowie, w Jastrzębi i Lubince.

Jurasówka Stacja narciarska
33-181 Siemiechów
tel. 14 625 80 91
kontakt@jurasowka.pl
www.jurasowka.pl

Na narty jest bliżej!
Zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem, aby znaleźć się na doskonale naśnieżanym stoku. Jurasówka daje ci możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu i aktywnego wypoczynku. Sztuczne oświetlenie gwarantuje dobrą zabawę do późnych godzin wieczornych.

Nauczysz się jeździć!
Szkółka oferuje profesjonalną opiekę instruktorów i gwarancję nabycia umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie w krótkim czasie i w przystępnej cenie. Jurasówka zapewnia sprzęt sportowy, który zostanie dopasowany do Twoich warunków fizycznych i posiadanych umiejętności.

Przyjaźnie dla dzieci
Zapraszamy z całymi rodzinami. Rodzicom z dziećmi Jurasówka oferuje prostą trasę o łagodnym nachyleniu i oślą łączkę dla najmłodszych narciarzy. Do dyspozycji wszystkich gości jest bacówkę, gdzie można spokojnie zjeść i rozgrzać się przy kominku oraz taras z widokiem na cały stok.