Muzyka – Maj – Medycyna do trzeciej potęgi!

Trzy gwiazdy, trzy sceny i po trzykroć więcej majowej zabawy w profilaktycznych klimatach muzycznych! Tak zapowiada się najbliższa edycja festiwalu 3 MAJ SIĘ ZDRÓW! organizowanego przez Centrum Zdrowia Tuchów. LAO CHE w Wierzchosławicach, Plateau w Tuchowie, New Cafe w Ciężkowicach oraz wiele sportowych i rodzinnych atrakcji, które z pewnością każdemu wyjdą na zdrowie.

Na początek, 3 maja w Wierzchosławicach, mocne jazzowe uderzenie Big Contest Band z gościnnym udziałem Piotra Kity, a na koniec wielka dawka rockowej adrenaliny i crossoverowych klimatów muzycznych w wykonaniu gwiazdy wieczoru – LAO CHE. Ponadto profilaktyka zdrowotna dla dzieci, bezpłatne badania medyczne oraz radosna dawka sportowych emocji podczas zawodów wspinaczkowych i turnieju siatkówki plażowej.

Tego samego dnia w Ciężkowicach DJ-skie miksy oraz poprockowe covery zespołu New Cafe, a wieczorem roztańczona impreza po dniu pełnym sportowych wrażeń z finiszu Karpackiego Wyścigu Kurierów i doskonałej piknikowo–profilaktycznej zabawy.

4 maja w Tuchowie nie lada gratka muzyczna. Majową atmosferę podgrzewać będą Sanktuaryjna Orkiestra Dęta, zespoły Swing i Atria, by w finale usłyszeć „Wiosna, ach to ty” w wykonaniu zespołu Plateau w ramach Projektu Grechuta. Nie zabraknie również rodzinnej profilaktyki zdrowotnej i sportowych zmagań, zawodów wędkarskich i pokazów konnych.